jok.lt

Pradžia Jojimas Žurnalai apie žirgus
Žurnalai apie žirgus Spausdinti El. paštas
Parašė Ugnius   
Penktadienis, 05 Birželis 2009 19:03
Nors Lietuvoje nėra žurnalo apie žirgus, tačiau pasaulyje jų tikrai nemažai. Čia surinkau žinomesnius žurnalus iš JAV ir Didžiosios Britanijos. Gal kažkam bus naudinga, gal kas norės užsisakyti. Kai kuriuos straipsnius galima paskaityti tiesiog prisijungus  prie žurnalo svetainės Internete.

Žurnalai apie žirgus - Horse&Rider coverHorse&Rider (Didžioji Britanija, anglų kalba)
http://www.horseandrideruk.com

Prenumeratos kaina metams (13 numerių) – 69.90 svarai (~277 Lt). Kartais vykdomos akcijos, kuomet užsakyti galima ir pigiau ir/arba papildomai gauti smulkių dovanėlių.

Tai žirgų mylėtojams skirtas žurnalas, pasižymintis kokybiškais ir įvairiapusiškais straipsniais. Jame rasite paskutines naujienas iš žirgininkystės pasaulio, interviu su žymiausiais žirgų augintojais ir garsiausiais jojikais, išsamius, žymių specialistų parengtus straipsnius apie žirgų auginimą ir dresūrą.


The Equestrian lifestyle magazine (Didžioji Britanija, anglų kalba)
http://www.theequestrianmag.co.uk

Prenumeratos kaina metams (6 numeriai) – 32.50 svarai (~129 Lt). Prenumeratos atnaujinimas kitiems metams – 29.70 svarai (~118 Lt).

Žurnalas leidžiamas kas du mėnesius. Tai gana plačios apimties žurnalas, kuriame rasite ne tik straipsnių apie žirgų priežiūrą, auginimą ir treniravimą, bet taip pat ir maisto ir gėrimų skyrelį su receptais, interviu su muzikos ar kino pasaulio žvaigždėmis, kurie domisi žirgais ir pan.


Your horse (Didžioji Britanija, anglų kalba)
http://www.yourhorse.co.uk

Numerio kaina – 3.70 svarai (~15 Lt). Prenumeratos kaina metams (13 numerių) – 55.00 svarai (~218 Lt). Kartais vykdomos prenumeratos akcijos.

Tai daugiausiai parduodamas su žirgininkyste susijęs žurnalas Didžiojoje Britanijoje. Kiekviename numeryje rasite straipsnių apie arklių priežiūrą ir treniravimą, veterinariją, taip pat čia gausu patarimų, kaip tobulinti jojimo įgūdžius, kaip rūpintis žirgu. Pateikiamos produktų apžvalgos.


Horse (Didžioji Britanija, anglų kalba)
http://www.horsemagazine.co.uk

Prenumeratos kaina metams (13 numerių) – 49.29 svarai (~195 Lt).

Dar vienas britų leidžiamas žurnalas, kuriame rasite skyrius „pagerink jojimo įgūdžius“, „veterinarija ir mityba“, „produktų palyginimai“, taip pat interviu, pratimus ir kt.


Horse and Hound (Didžioji Britanija, anglų kalba)
http://www.horseandhound.co.uk

Prenumeratos kaina metams (48 numeriai) – 152.26 svarai (~600 Lt).

Tai pats seniausias žurnalas apie žirgus Didžiojoje Britanijoje, leidžiamas nuo 1884. Tai savaitinis žurnalas, pateikiantis išsamius varžybų rezultatus bei kitą su žirgais, žirginiu sportu, įvairiausiomis varžybomis ir pramogomis susijusią informaciją (pvz. lapių medžioklė visuomet buvo svarbi žurnalo tema). Kai kas mano, kad tai šiek tiek „aristokratiškas“ žurnalas.


Practical Horseman (JAV, anglų kalba)
http://www.equisearch.com/practicalhorseman

Prenumeratos kaina metams (12 numerių) – 43.95 USD (~107 Lt).

Daugelio skaitytojų palankiai vertinamas žurnalas, kuriame rasite laipsniškų jojimo treniruočių, arklidžių priežiūros patarimų, treniruočių praktikos, pamokų, pratimų, medicininių konsultacijų ir t.t.


Western Horseman (JAV, anglų kalba)
http://www.westernhorseman.com

Prenumeratos kaina metams (12 numerių) – 64.00 USD (~155 Lt).

Vienas seniausių žurnalų apie žirgus, leidžiamas nuo 1936 metų JAV. Žurnale rasite medžiagos pačia įvairiausia tematika – įvairenybių iš rodeo pasaulio, rančų vaizdų ir aprašymų, žirgų treniravimo patarimų, taip pat daug informacijos ir patarimų susijusių su žygiais žirgais, daug naujienų iš veterinarijos srities, straipsnių apie vesternišką gyvenimo būdą ir meną. Nesitikėkite šiame žurnale skaityti tik apie žirgus, nors apie juos bus parašyta tikrai daug. 

Tuo metu, kai išėjo pirmasis žurnalo numeris 1936-ųjų sausį, Amerikoje susidomėjimas žirgais buvo labai nusmukęs. Žurnalo įkūrėjas ir redaktorius Paul Albert tai žinojo pakankamai gerai, kadangi pačiam teko stebėti, kaip žirgus pakeičia automobiliai ir traktoriai, o jie patys varomi į skerdyklą.
Vėliau Paul apie tuos laikus rašė: „Žirgai praktiškai buvo nieko verti ir kiekvienais metais tūkstančiai jų buvo paskerdžiami vien dėl maisto šunims. Šunys pakeitė žirgus kaip prisirišimo ir susižavėjimo subjektus, o mašinos pavertė juos nereikalingais kaip susisiekimo priemonėmis ir darbo jėga.“ Jis įkūrė „The Western Horseman“ kaip šauksmą, kuris turis turėjo parodyti, kad žirgai vis dar naudingi daugelyje sričių fermose ir rančose, ir kad jie turi šviesią ateitį kaip pramoginiai gyvuliai. Žurnalo moto buvo: „Vakarietiškų žirgų gerbėjui.“

Western Horseman redakcija

 

argaiv1247

Horse Illustrated (JAV, anglų kalba)
http://www.horsechannel.com/horse-magazines/horse-illustrated

Prenumeratos kaina metams (12 numerių) – 28.00 USD (~68 Lt).

Tai daugiau „mados“ žurnalas – jame gausu puikių nuotraukų ir straipsnių pradedantiesiems. Čia daug bendros žirgų priežiūros informacijos, bendro pobūdžio patarimų. Tai gali būti puikus žurnalas tiems, kurie dar tik pradeda domėtis žirgininkyste, tačiau norintiems labiau gilintis į šią sritį, šis žurnalas netiks.


Equus (JAV, anglų kalba)
http://www.equisearch.com/equus

Prenumeratos kaina metams (12 numerių) – 43.95 USD (~107 Lt).

Žurnalas pateikia informaciją iš žinomiausių pasaulio veterinarų, mokslininkų, raitelių ir trenerių apie arklių elgseną, moko pažinti įspėjamuosius ligos ženklus, spręsti jojimo ir treniravimo problemas. 


Dressage Today (JAV, anglų kalba)
http://www.equisearch.com/dressagetoday

Prenumeratos kaina metams (12 numerių) – 43.95 USD (~107 Lt).

Žurnalas skirtas išjodinėjimo sportui. Čia rasite žymių trenerių, raitelių ir teisėjų pasisakymų, varžybų aprašymų bei straipsnių apie išjodinėjimo žirgų auginimą ir dresūrą.


The HORSE: Your Guide To Equine Health Care (JAV, anglų kalba)
http://www.thehorse.com

Prenumeratos kaina metams (12 numerių) – 65.00 USD (~158 Lt).

Kaip sako žurnalo pavadinimas, tai veterinarinio pobūdžio žurnalas, skirtas žirgų sveikatai, priežiūrai ir gerovei.


Young rider (JAV, anglų kalba)
http://www.youngrider.com

Prenumeratos kaina metams (6 numeriai) – 21.99 USD (~54 Lt).

Vaikams skirtas nedidelis žurnalas. Pasak redaktoriaus, žurnalas orientuotas į 13 metų amžiaus grupę.

 

Pastabos
  • Nurodyta kaina yra prenumeratos kaina su siuntimu į Lietuvą. Į kitas šalis prenumerata gali būti pigesnė arba brangesnė.
  • Dažnai leidėjai vykdo akcijas, kurių metu žurnalus užsiprenumeruoti galima pigiau. Taip pat kartais pigiau galima žurnalus užsakyti ne tiesiogiai, o iš kitų internetinių parduotuvių (pvz. amazon.com)
  • Kaina litais apskaičiuota pagal 2009 m. birželio 5 d. dienos kursą.
  • Dauguma žurnalų turi skaitmeninės prenumeratos galimybę (suteikiama teisė skaityti žurnalo elektroninę versiją Internete). Tokia prenumerata paprastai yra žymiai pigesnė.
Ir dar vienas patarimas: kai kuriuos žurnalus nemokamai arba labai pigiai galima perskaityti Zinio svetainėje. Sėkmės :)

 Susiję įrašai forume

Couldn't connect to the forum database.

 


( 27 bals. )
 
Komentarai (2)
1 Ačiū
Vitalija
Antradienis, 09 Birželis 2009 08:29
Ačiū, ši informacija manau daugkam pravers :)
2 Lietuva
Greta (svečias)
Pirmadienis, 21 Birželis 2010 20:46
Gaila, kad Lietuvoje nebėra žurnalo apie žirgus... :(

Komentuoti

Jūsų vardas:
Anraštė:
Komentaras:
Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

18 svečiai (-ias, -ių)
KontaktaiJūsų pasiūlymai / BendradarbiavimasAutorinės teisės ir atsakomybėPagalba