jok.lt

Pradžia Jūsų pasiūlymai / Bendradarbiavimas
Jūsų pasiūlymai / Bendradarbiavimas

Mums be galo svarbi Jūsų nuomonė. Esame dėkingi už Jūsų pastabas ir pasiūlymus. Jų dėka galime tobulinti šią svetainę ir padaryti ją dar patogesne naudotis.

argaiv1247

Taip pat kviečiame Jus prisidėti prie šios svetainės vystymo. Būtų puiku sulaukti straipsnių temomis „jojimo ABC“, „ligos ir gydymas“ ir kt., taip pat istorijų, žygių žirgais aprašymų, interviu su žirgų augintojais, žirgynų savininkais, sportininkais ir kitais jojimo entuziastais. Nepaprastai įdomu būtų gauti žinių iš užsienio. Gal dalyvavote žygyje po kalnus, gal keliavote Rusijoje ar Norvegijoje – pasidalinkite savo nuotykiais. Galbūt tai taps puikus akstinas ir kitiems įgyvendinti savo senai puoselėtas svajones.

Jeigu turite įdomių minčių, idėjų, galite parašyti straipsnį ar norite papasakoti apie savo pasiekimus, pasidalinti patirtimi, o gal tiesiog pasidžiaugti ar padėkoti (mums tai labai svarbu Smile) - būtinai susisiekite su mumis. Mums galite parašyti elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , arba tiesiog užpildykite žemiau esančią formą.

O gal žinote žirgyną, kurio dar nėra šiame puslapyje? Užpildykite naujo žirgyno įvedimo formą arba praneškite mums elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Būsime Jums labai dėkingi.

 
 
 
 

 

 jok.lt kolektyvas


 
Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

63 svečiai (-ias, -ių)
KontaktaiJūsų pasiūlymai / BendradarbiavimasAutorinės teisės ir atsakomybėPagalba