jok.lt

Pradžia Autorinės teisės ir atsakomybė
Autorinės teisės ir atsakomybė Spausdinti El. paštas

Autorinės teisės

Šiame portale esančios informacijos autorinės teisės priklauso jok.lt arba atitinkamiems fiziniams bei juridiniams asmenims, jeigu tai atskirai nurodyta šalia tekstinės ir grafinės informacijos. Komentarai, forumo pranešimai priklauso atitinkamiems portalo vartotojams.

Draudžiama jok.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti jok.lt kaip šaltinį.

Skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus ir kt.) jok.lt portalo puslapiuose, Jūs suteikiate jok.lt autoriaus teises į visą šią informaciją. Jok.lt neprivalo atlyginti šios informacijos pateikėjui. Jok.lt gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti portale paskelbtą informaciją, nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta.

argaiv1247

Atsakomybės apribojimas

Portalo jok.lt specializacija – informacijos pateikimas, straipsnių, vartotojų nuomonių bei kitos informacijos publikavimas. Jok.lt neatsako už straipsnių, komentarų, nuotraukų ir kitos portale pateiktos informacijos tikroviškumą, tikslumą, teisingumą, naujumą. Visa atsakomybė už informacijos tikroviškumą, tikslumą, teisingumą, naujumą, autorinių teisių laikymąsi, atitikimą Lietuvos Respublikos įstatymams tenka informaciją pateikusiam šaltiniui. Už portale pateiktos informacijos panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas. Todėl bus atmestos bet kokios pretenzijos dėl žalos, patirtos dėl pateiktos informacijos naudojimo, įskaitant bet kokią informaciją, kuri yra neišsami ar neteisinga.

Jok.lt negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią Jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už žalą, padarytą Jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, Jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

Portalo jok.lt pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. Portale pakeitimai ar pataisos gali būti atliekami bet kuriuo metu. Visi pasiūlymai yra neprivalomi vykdyti ir neįpareigojantys. Puslapius ar puslapių dalis, įskaitant visus pasiūlymus ir informaciją, jok.lt gali papildyti, pakeisti arba iš dalies ar visiškai pašalinti be atskiro įspėjimo.

Jok.lt neatsako už bet kokios formos vartotojų pasisakymus (komentarai, forumas, skelbimai ir pan.) portale ir jų neredaguoja. Jok.lt pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų pasisakymus, kurie yra nekultūringi, pasirašyti kito asmens vardu, nesusiję su tema, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus. Už bet kokios formos pasisakymus tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę vartotojai, kurie gali būti patraukti baudžiamojon, administracinėn ar civilinėn atsakomybėn už šmeižikiškus, viešųjų ar privačiųjų asmenų garbę ir orumą įžeidžiančius, tautinę ar kitokią neapykantą skatinančius teiginius bei kitokius neteisėtus veiksmus.

Jok.lt neatsako už kitų tinklapių, į kuriuos yra nuorodos šiame portale, medžiagą. Jei, naudojantis ten pateikta informacija, būtų patirta žala, už ją galėtų atsakyti tik atitinkamų tinklapių autorius, o ne tas, kuris pateikė nuorodas į minėtus tinklapius.

Privatumas

Portale jok.lt statistikos bei naršymo patogumo ir kitais tikslais gali būti naudojami slapukai (angl. cookies). Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. Užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių kai kurios mūsų paslaugos Jums gali neveikti.

Statistinės apskaitos sistemos taip pat gali kaupti įvairią techninę informaciją apie lankytojus (naudojama operacinė sistema, naršyklė, ekrano raiška) bei jų prisijungimus (IP adresas, prisijungimo laikas).

Jok.lt gali rinkti ir panaudoti Jūsų asmens duomenis (pvz. vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kitą svetainės registracijos formose nurodytą informaciją) tiesioginės rinkodaros, prekių ir (arba) paslaugų užsakymams, o tai pat, gavus atskirą išankstinį Jūsų sutikimą, kitais apibrėžtais tikslais.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai konkrečios prekės ar paslaugos teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti. Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.

Mes stengiamės suteikti Jums kiek įmanoma daugiau kontrolės tvarkant savo asmeninius duomenis; mums svarbu, kad apsilankę mūsų svetainėje, Jūs jaustumėtės patogiai. Tik Jūs nusprendžiate, kiek ir kokius duomenis norite pateiki jok.lt formose. Jūs turite teisę sužinoti, kaip panaudojama Jūsų asmeninė informacija. Jūs turi teisę bet kuriuo metu reikalauti, kad jok.lt ištaisytų ar sunaikintų Jūsų pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą).

 

Iškilus klausimams dėl portale jok.lt skelbiamos informacijos tikslumo ar teisingumo, taip pat prieš norėdami pasinaudoti jok.lt skelbiama medžiaga maloniai prašome nedelsiant su mumis susisiekti „Kontaktų“ skiltyje nurodytais būdais.


 
Reklaminis skydelis

Šiuo metu naršo

68 svečiai (-ias, -ių)
KontaktaiJūsų pasiūlymai / BendradarbiavimasAutorinės teisės ir atsakomybėPagalba